Co znaczy Staphylococcus koagulazo-ujemny?

Witam Proszę o interpretacja wyników posiewu wydzieliny z pochwy : 1. Pałeczka Gram-ujemna POJEDYNCZE - 2. Staphylococcus koagulazo-ujemny NIELICZNE Grzybów drożdżopodobnych - nie wyhodowano. Wyizolowane drobnoustroje stanowią florę fizjologiczną nie dającą podstaw do wykonania antybiogramu. czy mam powody do zmartwień ?? Dziekuje za pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Ten opis jest w normie. Jeśli nie ma Pani żadnych niepokojących objawów, mogących sugerować stan zapalny, nie widzę powodu do niepokoju.