Co znaczy zmiana torbielowata uciskająca część gruczołową przysadki?

Na RM przysadki mózgowej z kontrastem stwierdzono "w przedniej części siodła tureckiego zmianę torbielowatą 8x9x9mm uciskającą część gruczołową przysadki mózgowej najpewniej torbiel kieszonki Rathkego, torbiel śr20mm w prawej zatoce szczękowej". Na powtórzonym RM po 3 miesiącach nie ma żadnych zmian. Jakie są wszelkie możliwe sposoby aby te torbiele zmniejszyły swój rozmiar albo całkowicie zniknęły?

Jeżeli torbiel nie wykazuje tendencji eksapnsji ani nie powiększa się to w zasadzie nie robimy nic ale należałoby wykonać badanie EEG i złożyć wizytę u dobrego neurologa