Co zrobić w przypadku pomyłki tabletki antykoncepcyjnej z lekiem na tarczycę?

Witam, Biorę tabletki antykoncepcyjne Vines, zawsze o stałej porze o 20. Dzisiaj rano przez przypadek pomyliłam się i zamiast tabletki na tarczycę wzięłam właśnie tą antykoncepcyjną, o 9. Co mam teraz zrobić? Wziąć jutro normalnie o 20? czy może przyjmować je teraz rano? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

raczej proponowałbym przyjmowanie tabletek rano jeśli już się tak zaczęło, najlepiej kontakt z ginekologiem aby ustalić optymalne postępowanie.