Czerwone i swędzące krostki na penisie po współżyciu a ryzyko kiły

Dzień dobry! Po współżyciu pojawiły się na moim penisie czerwone krostki. Część z nich ma też ropne wydzieliny. Penis swędzi. Nie ma bólu przy oddawaniu moczu. Czy jest to opryszczka czy może objawy kiły? Bardzo proszę o pomoc.

Witam! Opisane objawy mogą być skutkiem infekcji grzybiczej, opryszki lub rzeżączki. Nie nasuwają natomiast podejrzenia kiły. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.