Czerwone krostki po poprawie tatuażu

Dzień dobry.Miałam poprawkę tatuażu ok.5dni temu,2dni byłam w podróży,nie sciągałam folii i pojawiły mi się małe,trochę swędzące bąble w okolicach tatuażu. Od wczoraj zauważyłam, że się rozprzestrzeniły na dłonie i stopy.Takie czerwone bąbelki jakby z wodą/ropą w środku.Czy to może być uczulenie?Potówki?Dzisiaj w aptece dostałam leki przeciwalergiczne: Piriton i Allacan i krem Aqueous Calamine.Jestem w UK, nie mogę iść do lekarza póki co. Tu zdjęcia: https://zapodaj.net/9c1a242e2740a.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniezcńie zgłosić sie do lekarza pierwsżego kontaktu.