Częste bóle głowy i wynik badania EEG

Witam. Mam 51 lat i jestem kobietą.Dokuczją mi częste bóle glowy.Otrzymalam wyniki badania EEG ale wizyte u lekarza kierującego mam dopiero w lutym 2015 r. Badanie wykonano w czuwaniu. W spoczynku przeważa dobrze wyrazona średnionapięciowa czynność alfa 11c/s o ampl. do 40uV w ok.ciemieniowo-potylicznych. RZ obecna. HW i FS bez istotnego wpływu na zapis. Bardzo proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania pacjenta interpretacja powyższych wyników nie ma sensu. Proszę nawet początkowo zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.