Czy ból głowy może występować z przemęczenia?

Mam pytanie chodze do pracy pracuje w grupie interwencyjnej w ochronie a pytanie brzmi raz na jakis czas nie wiadomo skad i z jakiego powodu glowa boli mnie ale to raz na naprawde jakis czas i nie wiem czy z przemeczenia prosze o rade

Milena Lubowicz

Ból głowy może wynikać z przemęczenia, z nadmiernego napięcia, ze stresu. Nie jestem w stanie powiedzieć czy tak jest właśnie u Pana, gdyż mam za mało danych żeby to stwierdzić. Jeżeli ma Pan wątpliwości polecam wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam