Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży przy tabletkach?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży, miałam zawsze 28 dniowe cykle, 3 miesiące po odstawieniu tabletek uregulowało mi się na 25 dniowe i tak już 3 miesiące 12.11 miałam dostać miesiączke a nic takiego nie następuje tylko okropnie boli mnie podbrzusze ale mocniej jak na miesiączke takie kłucie na środku podbrzusza i dzisiaj zauważyłam lekko żółtawy sluz robiłam test wczoraj wyszedł negatywny ale może jeszcze za wcześnie, czasem mam lekkie mdłości

Milena Lubowicz

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, to oczywiście ryzyko ciąży istnieje. Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam