Czy krwawienie z dziąseł i z nosa może świadczyć o początkach białaczki?

Witam choruje na hemofilie a dokładnie na chorobę wan willerbranda jestem na lekach dostaje też desmopresyne do nosa Mimo to i tak krwawia mi dziąsła i z nosa mam siniaki obecnie mam problemy z chodzeniem mam zapalenie stawów czy to mogą być początki białaczki?

Szanowna Pani, a więc na hemofilię czy chorobę von Willebranda? Takie objawy nie muszą wskazywać na białaczkę a na nieodpowiednie leczenie. Proszę wykonać morfologię krwi i udać się do lekarza