Czy miesiąc po stosunku pojawiają się objawy ciąży?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy po miesiącu od stosunku mogą sie pojawić jakieś pierwsze oznaki ciaży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przede wszytkim kobieta nie ma krwawienia miesiączkowego, które mieć już powinna. Poza tym wsytępuje szereg objawów, które są zmienne osobniczo np. poranne nudności, zmęczenie, częste oddawanie moczu itp. Jeżeli miesiąc po stosunku nie ma Pani okresu to proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.