Czy moje badanie glukozy świadczy o jakiejś chorobie?

Dzień dobry, zauważyłam ostatnio, że objawy, które się u mnie pojawiają mogą świadczyć o cukrzycy, tymbardziej że mam kilka osób w rodzinie chorych na cukrzycę. Objawy: częste oddawanie moczu, pragnienie, senność po zjedzeniu słodkiego, wyraźne odczuwanie spadku cukru objawiające się rozdrażnieniem. Wykonałam badanie krzywej glukozy: Na czczo: 103 mg/dl Po godzinie: 181 mg/dl Po dwóch: 80mg/dl Kobieta wiek 20lat, niedoczynność tarczycy z Hashimoto. Czy mam jakieś powody do zmartwień? Czy te objawy mogą świadczyć o innej chorobie czy wykonać jakieś dodatkowe badania? Pozdrawiam

Test tolerancji glukozy w normie, może zastanawiać dość niski poziom glikemii w 120 minucie. Warto oznaczyć poziomy insuliny razem z poziomami glukozy. Proponuję wizytę u diabetologa. Pozdrawiam.