Czy moje objawy są normalne czy niepokojące?

Witam.Od trzech tygodni choruję najpierw był ból gardła i głowy lekarz przepisał mi ACC i rutinoscorbin nic to nie pomogło na następnej wizycie dostałam już antybiotyk ,ale z każdym dniem było gorzej byłam coraz słabsza i doszedł kaszel ,lekarz zlecił mi wizytę u pulmunologa który zrobił rtg a następnie tk oraz próbę p/gruźlicy. Trzy dni temu miałam robioną w szpitalu próbę tuberkulinową i nie mam żadnego śladu po niej czy to normalne czy niepokojące?

Naciek o średnicy mniejszej od 6 mm oznacza wynik ujemny, a większy od 12 mm - tzw. wynik nadmiernie dodatni.
Naciek o średnicy równej lub powyżej 5 mm uważa się za wynik dodatni u osób, które: są zakażone wirusem HIV, miały niedawny bliski kontakt z chorym na gruźlicę, przebyły wcześnie gruźlicę, ale została ona wyleczona.
Odczyn równy lub powyżej 10 mm uznaje się za dodatni u osób, które przebywały niedawno w krajach o wysokiej zachorowalności na gruźlicę i mają obniżoną odporność.