Czy możliwe jest puste jajo płodowe?

Dobry wieczór, prawdopodobnie jestem w 4 tygodniu ciąży od zapłodnienia, nie od miesiączki, bo tą miałam ostanio 17 września. Na usg widać pęcherzyk, czy już powinno było widać zarodek? czy jest ryzyko że pusty pęcherzyk? Boję się bo biorę antybiotyki mam zapalenie pluc, ginekolog wie o moich lekach.

Oprócz badania USG ważna jest także ocena poziomu beta-HCG we krwi, określający rozwój ciąży. W 4 tygodniu ciąży może jeszcze nie być widoczny zarodek, więc na chwilę obecną nie ma powodu do niepokoju.