Czy możliwe jest zajście w ciążę? Jaka jest szansa?

Moja dziewczyna dostała okres 30 grudnia cykle ma przeważnie co 28 dni kochaliśmy się  z zabezpieczeniem 17 stycznia czyli w 19 dzień cyklu dziewczyna twierdzi ze miała owulacje 12 stycznia czyli w 14 dniu cyklu czy jest szansa zajścia w ciążę jeśli kochaliśmy się  z zabezpieczeniem do wytrysku nie doszło ale prezerwatywa nam pękła od razu wyciągnąłem członka z kobiety. Proszę o szybką odpowiedź dziękuję

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
trudno jest stwierdzić czy mogło dojść do zapłodnienia- można w tym celu wykonać test ciążowy. Jeżeli jednak Twoja dziewczyna była w trakcie dni niepłodnych to wówczas ryzyko poczęcia jest minimalne nawet jeżeli w trakcie współżycia doszło do uszkodzenia prezerwatywy.
Pozdrawiam serdecznie!