Czy normalne jest długotrwałe krwawienie po stosunku?

Czy normalne jest długotrwałe krwawienie po stosunku? Był to mój pierwszy raz, ale leczę się od kilku lat u ginekologa-endokrynologa ( zespół policystycznych jajników) i pani doktor mówiła mi, ze nie powinnam mieć żadnych problemów, bo błony dziewiczej nie ma ( miałam robione usg dopochwowe i faktycznie bezproblemowo ). Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem, mieliśmy prezerwatywę i ja z racji swojej choroby biorę tabletki antykoncepcyjne. Rano okazało się ze krwawię,trwa to 3. Dzień,plamienie

Krwawienie utrzymujące się tak długo nie jest objawem normalnym.
Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że nie jest to "końcówka" plamienia miesiączkowego. U niektórych kobiet występuje 1-2 dni przerwy, a następnie wydzielina pojawia się znowu.
Krwawienie może być efektem endometriozy, nadżerki lub otarć spowodowanych niedostatecznym zwilżeniem ścianek pochwy podczas stosunku. Proszę udać się do ginekologa, aby wykluczyć powyższe przyczyny i ewentualną infekcję narządów rodnych.