Czy powinnam zrobić dodatkowe badania, gdy nie jestem. pewna czy byłam szczepiona?

Dzień dobry. Wynik zrobiony rutynowo P/C anty HBs wynik powyżej 1000. Nie wiem czy byłam szczepiona, rodzice nie pamiętają. Czy powinnam zrobić dodatkowe badania

Jeśli obecne są tylko p/c anty HBs to świadczy to wyłącznie o przebytym szczepieniu.
Jeśli obecne są również p/c anty HBc to świadczy to o przechorowaniu
wirusowego zakażenia wątroby typu B.

Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org