Czy przy ParoGenie, Trittico CR i Xanax można brać Axotret?

Witam. Mam 18 lat. Zażywam rano ParoGen 20 mg i wieczorem Trittico CR 150 mg oraz doraźnie Xanax 0,25 mg - wszystko na nerwice lękową, od dermatologa dostałam Axotret 20 mg (mam go brać w południe) i mam pytanie czy przy ParoGenie, Trittico CR i Xanax można brać Axotret? Czy nie będzie jakiś interkacji? POZDRAWIAM.

O tym czy łączyć leki i ewentualnie które, należy porozmawiać z lekarzem, który leki zlecił.
Jednocześnie trzeba BARDZO UWAŻAĆ, bo xanax łatwo i szybko uzależnia.