Czy siniaki są spowodowane niedoborem witamin?

Mam pytanie dotyczące siniaków. Otóż wystarczy że lekko się uderzę, nawet czasem nie pamiętam kiedy i gdzie bo mnie to nie boli, a siniaki są.. Głównie na nogach. Po większych (bolesnych) stłuczeniach po sińcach zostają mi plamy.. Skóra w tym miejscu jest szarawa. Dodam jeszcze że bardzo długo sińce się utrzymują. Czy to jest spowodowane niedoborem jakiś witamin i czy jest na to jakiś sposób??

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
może mieć Pani kruche naczynia proszę uzupełnić dietę w rutynę. Można przyjmować rutinoscorbin.

Pozdrawiam