Czy sok z grejpfruta wzmaga działanie Visaxinum?

Witam mam 18 lat biorę tabletki visaxinum działają ale wolno i mają według mnie za mały efekt. Czy jeśli będę je zażywać normalnie tzn jedna dziennie ale popijać sokiem grejpfrutowym będzie lepszy efekt a co najważniejsze czy jest to dobre do mojego zdrowia.

Witam
Visaxinum jest słabym preparatem. Być może jesli objawy są nasilone lepiej wypróbować coś mocniejszego. Sok grejfrutowy nie nie wzmocni efektu
pozdrawiam