Czy stosowanie tego leku może powodować senność i zaburzenie koncentracji?

Dzien dobry,chcialem zapytac czy stosowanie leku Aribit w dawce 7,5 mg na dobe (polowka tabletki 15mg) moze powodowac sennosc i zaburzenie koncentracji,gdyz czuje sie jakbym byl po wypiciu piwa.I ile dziala ten lek po odstawieniu? Dziekuje

Witam! Aribit (Aripiprazol) jest atypowym neuroleptykiem i może być przyczyną opisanego przez Pana problemu. Trochę mało danych Pan przekazał, np. z jakiego powodu włączono leczenie neuroleptykiem, czy oprócz Aribit bierze Pan inne leki itp. Kontakt z lekarzem leczącym i wspólnie podejmiecie strategię działania. Powodzenia W. Łuczkowski.