Czy te płyny mogły ją zapłodnić i teraz możemy mieć dziecko?

Mam problem i nie wiem, czy moja dziewczyna zaszła w ciążę. Od ostatniego stosunku minęły już dwa tygodnie, a od niedawna, a dokładniej od środy, mam dziwne bóle brzucha, podbrzusza, jajników, dzisiaj bolą ją piersi i na dole pleców oraz miała mdłości i czasami chce się jej spać. Z zegarkiem w ręku co 2 godziny chodzi siku.
Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale zawsze uważałem i przed dostaniem orgazmu zawsze zdążałem. Tylko przed erekcją miałem takie dziwne płyny, bezbarwne, czasami podobne do spermy. Czy te płyny mogły ją zapłodnić i teraz możemy mieć dziecko?
Proszę o szybki kontakt i odpowiedź...

Witaj,

stosunek przerywany jest jedną z najbardziej zawodnych metod antykoncepcyjnych, czasami bowiem wydzielanie niewielkich ilości nasienia dzieje się bez udziału woli. Również bezbarwny płyn, o którym wspominasz - preejakulat, zawiera ilości plemników mogące wystarczyć do zapłodnienia.

Pewność czy partnerka jest w ciąży można uzyskać, wykonując w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki test ciążowy.

Pozdrawiam