Czy to może być skutek odstawienia papierosów?

Rzuciłam palenie po 25latach. To już miesiąc. Mam naklejony plaster niqlitin . W 3tyg. Pojawiły się straszne wzdęcia . Bulgotanie w brzuchu . Stosuje dietę lekkostrawna.ciezko mi się oddycha . Bola oskrzela i mam taki ucisk na oskrzelach . Proszę o pomoc lekarze nie przyjmują. Czy to może być skutek odstawieniu.

generalnie po odstawieniu palenia papierosów pacjenci zwykle zgłaszają różne dolegliwości z przewodu pokarmowego - właśnie wzdęcia, kłopoty z wypróżnianiem. Odnośnie ucisku w oskrzelach - trudno mi to zweryfikować bez osłuchiwania klatki piersiowej