Czy to normalne, że po zabiegu usuwania kłykciny kończystej nie można się opróżnić?

Witam w piątek popołudniu miałem usuwane kłykciny kończyste kriochirurgią oraz gumkowane 3 hemoroidy - 6 gumek, 1 gumka sama mi odpadła i mam pytanie jest niedziela rano, od wczoraj czuje się ok, nie krwawię, tylko nie mogę się opróżnić czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal tak jest konieczna jestvwizyta u lekarza wykonującego zabieg lub u lekarza POZ