Czy to prawda, że preejakulat zawiera plemniki upośledzone?

Witam czy jest możliwość zajścia w ciążę kiedy mój chłopak dotykał mnie penisem w okolicach mojej pochwy? I kiedy dotykał siebie, a później mnie? Nie doszło do wytrysku ani do stosunku.Czytałam wiele opinii i sama już nie wiem, bo ponoć preejakulat zawiera plemniki, wiele źródeł podaje że są one upośledzone, czy to prawda? Chciałabym zaznaczyć, że mój chłopak od nastoletnich lat pali papierosy, palił też marihuanę, a to ponoć obniża ruchliwość plemników.Jakie jest ryzyko ciąży w takim przypadku?

Magdalena StusiĹska

Nigdy nie ma 100% pewności że nie zaszła Pani w ciążę jeśli są Państwo aktywni seksualnie, natomiast w opisanej sytuacji jest to bardzo mało prawdopodobne.