Czy torbiel czekoladowa wymaga operacji?

Witam wykryto u mnie torbiel czekoladową wym. 28mm. Zrobiłam badanie ca-125 wynik wyszedł 42. Teraz na własną rękę zrobiłam test roma Ca-125 =25 norma 35 He4=65 norma 60 wynik 13,4 >11,4 wysokie ryzyko. Lekarz mnie uspokaja i nie chce wysłać na operację. jak interpretować te wyniki. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności warto udac się do lekarza ginekologa innego na konsultacje być ct powiedziałoby coś więcej