Czy w ostrej białaczce szpikowej stosuje się chemioterapię?

Czy przy ostrej bialaczce szpikowej typu M3 u kobiety po sześćdziesiątym roku życia z dodatkowymi obciążeniami typu cukrzyca i nadcisnienie tęt. chemioterapia jest zalecana? Jak wytłumaczyć pulsujące ruchy płata mozgu przy tej chorobie? Czym mogą być spowodowane? Co to są nacieki?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Decyzję o wyborze metody leczenia podejmuje lekarz prowadzący, biorąc pod uwagę wiele czynników. W przypadkach dodatkowych obciążeń można zastosować schematy ze zmodyfikowanymi dawkami leków. Proszę koniecznie porozmawiać z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam serdecznie