Czy zmiana systemu pracy może mieć wpływ na miesiączkę?

Dzien dobry, Od 6 miesiący biore tabletki Belara, okres powinien zaczac mi sie w poniedziałek jednak do dzisiaj nic ske nie pojawilo jedynie dzisiaj brązowe olamkenje, jednak podbrzusze boli mnie jak na okres, z chlooakiem zawsze zabezpoeczamy sie dodatkowo prezerwatywa, oraz wyciaga przed czasem, tsbletki zdarza sie wziac z oooznieniem max 2h. Od 2 tygodni zaczelam prace na noccna zmiane oraz diete. Czy moze mkec to wplyw na miesiączkę czy moze byc podejrzenie ciąży?

Szanowna Pani tak zmiana systemu pracy jak najbardziej może mieć wpływ na miesiączkę. Pozdrawiam