Dehydratacja i umiarkowane obniżenie wysokości krążków międzykręgowych

Witam Rezonans wykazal takie wady/dolegliwosci prosilbym o naprowadzenie co teraz trzeba robic Wygladzona lordoza L Prawostronna skolioza pograniczna th/l Dehydratacja i umiarkowane obnizenie wysokos ci krazkow miedzykregowych L4/L5 i L5 S1 Tylna posrodkowa mala przepuklina jadra miazdzystego krazka L4/L5 uciska worek oponowy Szerokopodstawna, obustronna wypuklina krazka L5/S1 modeluje worek oponowy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do neurochirurga. On dalej pokieruje procesem leczenia.

Tak zgadzam się z opinią poprzednika -neurochirurg wskazany ,aczkolwiek z doświadczenia znam dalsze postepowanie neurochirurga -rehabilitacja,leki przeciwbolowe,przeciwzapalne .To nie kwalifikuje sie do operacji neurochirurgicznej.
Proszę poszukać sobie dobrego rehabilitanta(czyli nie na NFZ)