Dlaczego mam podwyższoną kreatyninę?

Dzień dobry, Mam podwyższoną kreatyninę. Ostatni wynik: Kreatynina: 1,37mg/dl norma 0,70 - 1,30. Mam 25 lat, 110kg, 186cm wzrostu, regularnie chodzę na siłownię, od dłuższego czasu nie prowadzę żadnej suplementacji czyli ok. 2 miesiące. Ostatnie badanie było przeprowadzone po tygodniowym odstąpieniu od wysokobiałkowej diety, przerwaniu ćwiczeń i piciu bardzo dużej ilości płynów. Moja duża waga wynika ze sporej masy mięśniowej. Czy możliwe jest, aby u mnie ten wynik był w normie ze względu na masę mięśniową. Czy muszę udać się do nefrologa na leczenie? Pozdawiam.

Szanowny Panie, proszę powtórzyć badanie. Jeżeli wynik będzie taki sam to proszę udać się do lekarza rodzinnego