Dlaczego mój wzrok po szczepieniu na Covid się popsuł?

Witam, Po kilku minutach po szczepieniu przeciwko COVID-19 pojawiła się duża ilość mętów w oku (czarne wężyki, białe kropki). Zgłaszając ten fakt szczepiącemu zostałem odesłany z kwitkiem, że to nie po szczepieniu. Po tym fakcie nastąpił dwudniowy światłowstręt i ból z tyłu głowy. Następie doświadczyłem uczucia braku łez przez kilka dni. Z każdym dniem mój wzrok pogarsza się. Byłem u okulistów, obserwowali dno oka i powiedzieli, że z okiem jest ok. Ostrość wzroku jest ok, problem tyczy zamglenia. Pole widzenia wychodzi prawidłowo. Niestety po trzech tygodniach jest coraz gorzej. Tydzień temu zaczęły się problemy z widzeniem obwódek i aureoli wokół świateł. Przedwczoraj po nocnym przebudzeniu obraz był jakby za zaparowanym szkłem. Po 30 minutach nieco poprawiło się a dzisiejszej nocy to samo. Kiedy jestem w łazience i przy zapalonym świetle przy lustrze ruszam gałkami ocznymi widzę takie przelatujące gęste zmętnienie w kierunku ruchu gałek ocznych. Boje się utraty wzroku. Nigdy nie miałem problemów ze wzrokiem aż do chwili zaszczepienia się. Proszę o odpowiedź co mogą sugerować te objawy.

Witam

Podaje Pan bardzo powazne objawy dotyczące ilosci męyow w ciele szklistym bez utraty widzenia centralnego.nalezy wykluczyc otwor w siatkowce,infekcję z okolic oczodolu typu zęby,zatoki,uszy,gardlo,borelioza,ch.odzwiewrzęce oraz wykonac podstawowe badania z krwi-jak wyglada morfologia z rozmazem.moze Pan miec tez nadmierną reakcję immunologiczną na szczepienie,i wytwarzac przeciwciala w ciele szklistym. Sprawa jest trudna bez badania pacjenta . pozdrawiam serdecznie