Dlaczego od roku nie mam miesiączki?

Witam...
Mam pytanie a zarazem problem. Mam 30 lat i od 18 roku mam problemy z miesiączką. Jestem mężatka od 98 roku i nie mam miesiączki od ok. roku ani dzieci, a bardzo bym chciała.
Proszę o pomoc, poradę. Ostatnią miesiączkę miałam w czerwcu i w lipcu, w sierpniu nie dostałam, tylko jakieś brudy mi schodziły, a na dzień dzisiejszy schodzą mi upławy białe jak galaretka i bolą mnie strasznie piersi.
Proszę o odpowiedź
Dziękuję

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani sytuacja zdrowotna wygląda na duże zaniedbanie. Biały śluz może teoretycznie oznaczać ciążę (proszę ją wykluczyć testem ciążowym!), natomiast brak miesiączek oznacza poważne zaburzenia hormonalne.
Trudno mi pisać o możliwych powodach na podstawie podanych informacji. Jeżeli zależy Pani na ciąży, proszę się udać do dobrego ginekologa lub ginekologa-endokrynologa, który podejmie próbę diagnozy i leczenia Pani gospodarki hormonalnej.

Pozdrawiam serdecznie!