Dlaczego odczuwam ból w klatce piersiowej i tak się męczę?

Witam mam 35 lat od pewnego czasu bardzo się mecze , dodatkowo przybrałem na wadze przy wzroście 161cm wazę 70 kg i waga ani drgnie dodam ze nigdy nie miałam problemów z waga . Codziennie odczuwam ból w klatce piersiowej taki przenikliwy kłujący w okolicach serca przeważnie na plecach . Czasem dochodzi do tego ból lewej ręki . Przez ostatnie kilka dni dodatkowo boli mnie głowa ale nie cały czas są to bóle napadowe prawa strona nad uchem boli prze chwile i przechodzi , mam również uporczywy ból tylu głowy podczas wykonywania prostych czynności jak malowanie rzęs . Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu, zapisie ekg będzie mozna coś więcej powiedzieć.