Dlaczego straciłam przytomność w pracy?

Dzień dobry. Ok 7miesiecy temu straciłam w pracy orzytomnosc. Pracowałam ok 13h a dzień wcześniej 18h. W szpitalu powiedzieli że to przemęczenie. Od tamtej pory mam zawroty i bóle głowy oraz szumy uszne. Do tego strasznie jestem osłabiona nic mi się nie chce. Zauważyłam że wypadają mi włosy i odczuwam cały czas lęk że znów zemdleje. Byłam u neurologa i powiedział że mogę mieć problem z odcinkiem szyjnym. Badania krwi ok tylko TSH 3,48 i Wit D deficyt. Co to może być? W poniedziałek wizyta u endokrynologa. Bardzo się stresuje i boję że dolega mi coś powaznego. Pozdrawiam Kobieta 30 lat

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości mogą mieć podłoże nerwicowe. Pierwsze "omdlenie" rzeczywiście mogło być wynikiem przepracowania, Jednak następstwa ewidentnie niosą ładunek emocjonalny. Jak już Pani skończy diagnostykę u lekarzy somatyków, to proponuję zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego - tam są zespoły diagnostyczno-lecznicze (lekarz psychiatra, psycholog i inny terapeuta), po wykonaniu niezbędnych badań określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. W leczeniu tego typu zaburzeń stosuje się psychoterapię ze wsparciem odpowiednio dobranych leków przeciwlękowych. Być może wystarczy sama psychoterapia. Jeżeli ją uzupełniamy leczeniem farmakologicznym, to należy je kontynuować minimum sześć miesięcy. W okresie epidemii mogą być problemy z przyjęciem w PZP, ale zawsze są do dyspozycji gabinety prywatne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.