Do kiedy rosną piersi?

Witam, czy to prawda, że piersi rosną do 21 roku życia? Mam 19 lat i jest kiepsko jeśli o to chodzi. Jestem płaska... u mnie w rodzinie raczej wszyscy mają dość duże, troszkę mnie to martwi.
19 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Rozmiar biustu to indywidualna cecha - zdecydowanie nie powinna Pani zatem porównywać się z innymi kobietami z rodziny. Proszę jednak pamiętać, że okres wzrostu biustu, który jest najbardziej intensywny w czasie dojrzewania, ma Pani już za sobą. Jego rozmiar pozostanie już raczej niezmienny. Tak naprawdę trudno jednak wszystko przewidzieć - wzrost piersi jest najczęściej sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości jego budowy, proszę skonsultować się z lekarzem.