Dolegliwości bólowe mięśni a wynik badania w kierunku kiły

Witam,zrobiłem test na kiłę po 6 tygodniach o ryzyka i wyszedł ,,minus,,test VDRL moje pytanie jest takie nie miałam żadnej zmiany skórnej ,,owrzodzenia,,ale od ponad tygodnia mam dolegliwości mięśniowe w nogach i rękach ból,drętwienie,pieczenie nie wiem co mam myśleć czy robić dalej testy na kiłę?dodam że strasznie to wszystko przeżywam test na hiv też ujemny proszę o poradę co mam dalej robić myśl że jestem chory na kiłę jest straszna...

Aleksander Ropielewski

Proponuję powtórzyć badanie po około 12 tygodniach. Jeżeli objawy będą się utrzymywały konieczny jest jednak kontakt z lekarzem.