Dotkliwy ból w podbrzuszu

Witam , mam ból w podbrzuszu dotkliwy z lewej strony w postaci kłucia oraz prawej strony lżejszy. Promieniuje do pachwin obustronnie. Zrobiłem USG oczywiście, sprawdzono nerki żadnej kamicy , sprawdzono prostatę wszystko okey , nie wykryto przepukliny choć kłucie jest cały czas nasila się przy kaszlu , kichnięciu itp. Uprawiam czynnie sport 2-5 w tygodniu. Byłem już u jednego chirurga który zalecił odpoczynek ot cała diagnoza. Następnie dowiedziałem że mogę mieć tzw przepuklinę sportowców

Witam. Jeśli dolegliwości są silne i już długo się utrzymują proponowałbym rozszerzenie diagnostyki TK ? NMR. Czy widział to ortopeda i neurolog?