Drętwienia w ręce, narośl na kości po wymianie kardiowertra

witam-moj Tata miał WYMIANE kardiowertra-defib-we wtorek na nowy z USA-BIONIC,rana sie goi i jest ok-problem jest taki-czuje dretwienie w lewej rece-a na kosci łokciowej zgobiła sie gula-o sr.orzecha włoskiego,czuć tam wode-nie boli,miał dzis czkawke(czasami ma)-i miał wymioty(jakas pianą)-reka jest bez bólu i w pełni sprawna(ale ma wrażenie jak by nie nalezała do niego)-a po za tym czuje sie b.dobrze.JEMU PUCHŁY ALE TYLKO NOGI-ma ciezka niewydolnosc serca-nigdy rece-ma problemy tez z nerkami

Lek. Krzysztof Szmyt

Wita,
Szanowna Pani,
proszę zgłosić się do kardiologa prowadzącego Pani ojca, który oceni, czy występujące dolegliwości mają związek z samym zabiegiem implantacji urządzenia, czy doszło do nasilenia niewydolności serca. Pozdrawiam.