Drobne przewężenie na pograniczu trzonu i płata ciała modzelowatego

W obrębie istoty białej płatów czołowych ogniska niespecyficznej demienilizacji(4) największe do 4mm,reszta mniejsza nie ulegają wzmocnieniu pokontrast. Sygnał istoty białej i szarej mózgowia ok Drobne przewężenie na pograniczu trzonu i płata ciała modzelowatego,sygnał ciała modzelowatego ok.Częściowe wpuklanie się zbiornika nadsiodłowego w obręb siodła tureckiego;możliwa drobna torbiel pajęczynówki w okolicy czołowej prawej przystrzałkowo wym.12x12x6mm powoduje ścieńczenie kości pokrywy czaszki

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opis MRI: do interpretacji klinicznej,
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam