Duży i bolesny guz w lewej piersi a opóżniająca się miesiączka

Witam. Mam 23 lata. W lewej piersi jakis czas temu pojawil mi sie guz dosc duzy i bolesy, od 3 tygodni spoznia mi sie tez miesiaczka ale ciaza w moim przypadku jest nie mozliwa. Macie moze jakies rady?

Witam! Powinna Pani jak najszybciej udać się do ginekologa, który jednoznacznie ustali charakter guza (ropień? mastopatia? zmiana nowotworowa?). Brak miesiączki najprawdopodobniej związany jest z zaburzeniami hormonalnymi.