Dzień miesiączki i stosunku a ryzyko ciąży

Witam. Miesiaczke dostalam 08.08.2013 kochalismy sie 22.08. czy moglabym byc w ciazy ?Czy to był akurat dzien plodny ?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że doszło do stosunku podczas dni płodnych. Był to 14 dzień cyklu miesiączkowego i w przypadku regularnych cykli często dochodzi wtedy do owulacji.