Termin miesiączki i stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie ponniewaz mialam miesiaczke 28 pazdziernika i z moich obliczen wychodzi wychodzi ze dni plodne mam od 6 do 14 tylko nie wiem czy mialam dobre rozliczenie i czy jezeli mialam stosunek 8 i mialam dzien plodny to moge byc w ciazy czy moze mi to jakos sprawdzic prosze o pomoc :) z gory dziekuje co dalej robic

Witam,
dni najbardziej płodne w cyklu wyznaczamy według zasady: występują one między 10 a 14 dniem cyklu, przyjmując za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego.

Należałoby wykonać test ciążowy (ocena beta HCG z moczu, z krwi).

pozdrawiam!