Ile chleba należy jeść w ciągu dnia?

witam jestem na diecie 1500 kcal moje zapotrzebowanie to 2000 kcal, PPM 1400 kcal, jestem kobietą mam 28 lat, 170 cm wzrostu waga 58 kg. Ile chleba jeść w ciągu dnia aby schudnąć? aktywność fizyczna średnia zajmuję się dzieckiem rocznym. Pozdrawiam

Witaj,
Kaloryczność diety odchudzającej jest prawidłowa, nie za mała. 50% kalorii powinny dostarczać węglowodany, czyli 750 kcal, co daje 190 kcal. Węglowodany to nie tylko pieczywo, ale też kasze, warzywa itp. Uważam iż 120 g (4 kromki pieczywa żytniego), spokojnie w ramach diety możesz zjeść.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek