Ile powinno wynosić ciśnienie po wypiciu alkoholu?

Wczoraj miałem urodziny kolegi i troszke wypilismy dzisiaj zmierzylem sobie cisnienie i wynosi ono 169/106 puls 107 czy to normalna reakcja na organizmu na kaca czy cos powazniejszego?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Proszę mierzyć ciśnienie jeszcze przez kilka dni. Gdyby takie wyniki utrzymywały się przez dłuższy czas, proszę zgłosić się do lekarza.
z poważaniem
lek. Michał Kurek