Jak interpretować wyniki badania Western Blot i Elisa?

Prosze o interpretację wyników Western Blot + Elisa. Elisa wyszła ok 5 AU/mg (Igg/Igm). WB interpretacja jest tez ujemna ale niepokoi mnie dodatni wynik przy antygenie Lipid bb (dodatkowo p41 w obu klasach jest na +). Wg tego dokumentu http://blog.euroimmun.pl/wp-content/uploads/2017/08/Nowatorskie-antygeny-stosowane-w-testach-Blot-anty-Borrelia.pdf jest to niemal w 100% swoiste dla boreliozy. Objawy to stany lękowe, depresja, odrealnienie. Nigdy wcześniej tego dziwnego stanu nie miałem.

Witam Pana Serdecznie,

Na Pana pytanie może odpowiedzieć osobiście lekarz prowadzący Pana i znający Pana historię.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com