Jak leczyć bóle w okolicy serca i niskie ciśnienie krwi?

Dzien dobry od tygodniu mam niskie cisnienie krwi 101/68 konstante serca problemy ze spaniem Pole sie tez w okolicy piersi zimne rece i ciagle zmeczenie erst lekki bol w okolicy serca chcialabym zapytac co to moze byc i jak leczyc?dodam Ze mam 47 lat i nigdy dotad nie mialam problemow takiego typisch?!!pozdrawiam i prosze o odpowiedz Maria

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego i w razie potrzeby poszerzenia diagnostyki W razie bardzo nasilonych dolegliwości może również udać się Pani na SOR.