Jak odchudzać się z wagi 150 kg?

Witam, mam 18lat. Jestem bardzo otyła, od kod pamiętam. Mam 172cm i węże blisko 150kg. Proszę o pomoc. Jestem już bezsilna. Nie potrafię wierzyć w to że bym mogła zmniec swoje życie. Jest to dla mnie naprawdę ważne.

Witam,
doskonale rozumiem,ale i gratuluję,że podjęłaś próbę.Zachęcam,by równolegle powierzyć problem lekarzowi rodzinnemu i poprosić o skierowanie do specjalistów/m.in.dietetyków,terapeutów,rehabilitantów/,jak również zainteresowac się turnusami odchudzającymi.Dużą popularnością cieszą się ośrodki "Gaca-system",choć sporo kosztują.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości.

Dzień dobry :)

Bardzo dobrze, że chce Pani zmienić swój wygląd i poprawić zdrowie :) Pozytywne nastawienie do zmiany to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu. Serdecznie zachęcam do skorzystania z wizyty u dietetyka "z prawdziwego zdarzenia", który ma wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Ułoży dla Pani indywidualną dietę i będzie motywował do dalszej pracy. Proszę nie ufać pseudodietetykom (np. Gaca-system), dzięki którym oprócz bardzo szybkiego efektu jo-jo, można się nabawić problemów zdrowotnych.

Serdecznie zachęcam do współpracy :)

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii). Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Witam,

Proszę skorzystać z pomocy Ośrodka Leczenia Otyłości, bądź z opcji, która będzie bardzie dostępna - udać się do dietetyka i psychologa, coraz częściej ta funkcja jest łączona i osoby pracujące jako psychodietetycy skutecznie pomagają w walce z otyłością.

Życzę siły do walki,
Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek