Jak podnieść odporność organizmu po chorobie Bostońskiej?

witam mam 32 lata jakies pół roku temu byłem chory na tzw Bostonkę od tej pory łapie wszystkie przeziębienia zazwyczaj raz w miesiącu coś mnie bierze kiedyś byłem chory tylko raz może 2 razy do roku teraz wystarczy ze ktoś kichnie a prawdopodobnie mnie zarazi .Przy okazji zaczeły wypadać mi włosy badanie krwii miałem 5 miesięcy temu i było wszystko ok badanie do medycyny pracy . Jak mozna podnieść swoją odporność bo lekarz rodzinny mówi tylko o szczepionkach dziękuje i proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję obecnie wykonać badania z krwi, w tym morfologie, crp, ob alt, glukoze tsh, ast, kreatynine elektrolity.