Jak pomóc sobie z problemem przy oddawaniu stolca?

Witam. Mam problem podczas oddawania stolca. Zauważyłam na papierze trochę krwi za każdym razem kiedy się wyprozniam. Po wytarciu nic nie leci. Jakby się zatamowalo od razu. Również odczuwam ból typu rozrywanie podczas wyprozniania. Dodam że 6 lat temu chorowałam na Lesniowskiego Crohna oraz że trzy lata temu urodziłam dziecko. Bez komplikacji. Naturalnie. Choroba Crohna została wyleczona wg lekarzy.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to hemoroidy proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego