jak postępować po pominięciu dwóch tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, potrzebuje szybkiej odpowiedzi na pytanie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych. Zapomniałam w środę wziąć tabletki (przez pierwsze 7 dni przyjmowane regularnie) w czwartek znowu zapomniałam wziąć tabletkę. Przypomniało mi się dziś rano(piątek) Więc wzięłam dziś rano jedną zapomnianą tabletkę, drugą zapomniana zas chce wziac wieczorem(o tej porze co zawsze) wiec wynika z tego ze przedluze caly cykl o jeden dzien(22 dni). Przez ten cały czas nie było współzycia. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie to dokładnie tabletki proszę zapoznać się z ulotka produktu