Jak pozbyć się szumów w uszach po Metronidazolu?

Jak pozbyć się szumów w uszach po metronidazolu? Witam. Po skonczeniu 10 dniowej terapii na helicobacter i zapalenie blony sluzowej zoladka (metronidazol,duomox,ipp) pojawil mi sie szum w uszach, ktory od ponad miesiaca nie ustepuje. Stwierdzono u mnie pancytopenie, przyczyna nieznana. Leu 3,8; Eryt 3,95; Plt 85 Pawel 35L

Odstaw wszystkie leki bo to one właśnie. to ta przyczyna nieznana. To nie żadna pancytopenia. Idź do hematologa. Ktoś jest niedouczony bardzo,bardzo.